Vánoční knižní hop - Výherce!

24. prosince 2013 v 10:00 | C.ind.ere.lla |  Soutěže
Knižní hop je u konce, nezbývá než vyhlásit vítěze. Kdo se stane pyšným majitelem Syn pekel?
Nebyla bych to já, abych pro vás neměla nejprve nějakou tu statistiku. V odpovědním formuláři jsem se vás ptala, jaká knížka je pro vás spojená s Vánoci a jakou vánoční pohádku máte nejradši. Pokud jde o pohádky, máte celkem jasno, ovšem knížky se ukázaly jako trochu tvrdší oříšek. Jak tedy můj malý průzkum dopadl?
S Vánoci si spojujete 23 různých knih. Nejvíc z vás si tyhle svátky spojí s některým dílem Harryho Pottera, pár lidem se vybaví pohádky Hanse Christiana Andersena nebo Dickensova klasika Vánoční koleda.
Pokud jde o pohádky, tady na celé čáře vyhrály Tři oříšky pro Popelku. Tahle pohádka prostě k Vánocům patří, a pokud se na ni člověk během nejkrásnějších svátků roku nepodívá, nemůže si je snad ani pořádně užít. :)

Některé z vás napadlo zeptat se, jak bych na své vlastní otázky odpověděla já. Pokud jde o knížku, kterou mám spojenou s Vánoci, je to nejspíš Harry Potter. Pod stromečkem jsem sice nejspíš našla jen dva díly, ale tak nějak jsem se k téhle knize vždycky kolem svátků vracela. A když se řeknou Vánoce, vybaví se mi i Jane Austenová. Každý rok o svátcích aspoň jednu její knihu čtu. Letošek nebude výjimkou a určitě vás potěším recenzí ;)
A moje oblíbená vánoční pohádka? Stejně jako u vás i u mě vítězí Tři oříšky pro Popelku. To ale není jediná pohádka, kterou mám ráda. Celkově se mi líbí ty zasněžené pohádky, což je Anděl páně a loňská štědrovečerní Dvanáct měsíčků. Hodně ráda mám i Pyšnou princeznu, přestože moje obliba k ní narostla až v posledních letech. A z těch zahraničních pro mě má neskutečné kouzlo Polární expres a nově i Ledové království. Prostě s Vánoci je u mě spojen sníh (i když letos zase zůstaneme na blátě), a v těhle animácích ho je spousta.

A teď už konečně k vyhodnocení. Nakonec se vás zúčastnilo 38, což není moc, ale stejně je to slušné číslo. Za pomoci služby Random.org jsem vylosovala výherce. Stává se jím číslo 1.


A pod ním se skrývá...

Maci56


K výhře gratuluju a odešlu ji po svátcích. Krásné Vánoce a mnoho štěstí do nového roku všem!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maci56 Maci56 | 24. prosince 2013 v 13:25 | Reagovat

Moc děkuji za krásnou soutěž a přeji krásné Vánoce a šťastný Nový rok :)) Lucka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama