Roční ohlédnutí

31. prosince 2013 v 15:04 | C.ind.ere.lla & Frozie |  O nás
Všem přeju krásný Silvestr. Poslední den v roce spousta lidí bilancuje a hodnotí uplynulý rok. Přemýšlí nad tím, co se jim povedlo a na čem naopak musí ještě zapracovat. A proto i my přicházíme s článkem a pokusíme se shrnout, jaký náš rok vlastně byl :)


Na začátku roku 2013 vedla blog pouze Popelka. A jako každý vysokoškolák, i ona byla ráda, že stihne napsat pár recenzí do měsíce. A jelikož jsem nechtěla, aby blog skomíral, rozhodla jsem se k ségře připojit a přinést tu svoji trošku do mlýna. Od té doby blog ožil a já doufám, že se sem rádi vracíte a čtete recenze, které pro Vás připravujeme. Ke konci roku se denní návštěvnost začíná blížit stovce, což je něco, na co jsme na začátku vůbec nepomyslely, a doufáme, že třeba ještě poroste :)

Za celý rok jsme, včetně tohoto, sepsali 157 článků. Z toho bylo 87 recenzí. Také jsme se zůčastnily třicetidenního knihobraní, několika hopů a během prázdnin jsme také uspořádaly první soutěž. A nesmím zapomenout na knižní sraz, kterého jsme se v létě zúčastnily.

Tento rok byl bohatý i co se týče "profesních" úspěchů. Navázaly jsem novou spolupráci s nakladatelstvím Jota, Fortuna libri, Egmont a edice Omega. Všech těchto spoluprácí si nesmírně vážíme a doufáme, že se nám další sny související s naším blogem splní během příštích let.

A jak jsme na tom byly se čtením?

F: Letos se mi povedlo přečíst 105 knih, což je nádherné číslo a já doufám, že se mi minálně stejný počet knih podaří přečíst v roce nastávajícím. Nechtějte po mně, abych vybírala nejlepší nebo nejhorší knihu. Já to neumím. Každá kniha, kterou přečtu mi svým způsobem zůstane v paměti a vybrat jednu jedinou, je pro mě hodně těžké.

C: Já letos přečetla 76 knih. Což se na první pohled nemusí zdát jako velké číslo, ale povinná četba je hold povinná četba. Pokud bych do celkového čísla měla počítat i knihy odborné, vyšplahal by se celkový počet hodně přes stovku. Jako hranici na příští rok jsem si stanovila 70 knih, což se mi doufám pdoaří překročit.

Tímto článkem bychom vám chtěli poděkovat za čas, který nám věnujete a za každý komentář, který tady na blogu zanecháte. Chceme Vám do nového roku popřát hlavně hodně štěstí, lásky a splnění všech vašich snů. A doufáme, že nám zůstanete věrní i v roce 2014 :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dragita Dragita | Web | 31. prosince 2013 v 15:12 | Reagovat

pěkné číslo, tolik knih přečtu tak za dva roky:) Tak přeji ať vám to dohromady šlape i příští rok :-D

2 myanmar myanmar | Web | 31. prosince 2013 v 15:17 | Reagovat

Pravda, má vysokoškolská aktivita na blogu je povážlivě nižší, než jsem si představovala :) Gratuluji ke spolupráci s nakladatelstvími a přeji další úspěšný rok! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama