Těžký je život studenta aneb když nevíte, co dělat dřív

28. října 2013 v 19:33 | Frozie |  O nás
Přeju krásný večer. Dnes je tady takový spíše oddechový článeček o tom, jak je těžké skloubit všechny moje povinnosti dohromady. Určitě nebudu jediná, která by si přála, aby měl den minimálně dvakrát tolik hodin. Ono totiž zvládat školu, maturitní ročník zvlášť, a do toho si najít čas i na svoje koníčky nebo své blízké dá kolikrát pořádně zabrat.

Naštěstí mám ale celý týden volno. Prázdniny a ředitelské volno jsou zkrátka super věc :) V článku se aspoň můžete pokochat naší malou zásobou knížek, která se nám za poslední dny nakupila.


Když to vezmu zleva, tak to jsou knihy k maturitě, uprostřed pak recenzní výtisky (je toho teda ale pěkná kupa) a napravo pak knížky, které jsem já nebo ségra pořídily nedávno, ale ještě nepřišel čas na jejich přečtení.


Těch recenzních výtisků se nám zrovna sešla poměrná kupička. Mám z nich ale obrovskou radost, protože se nám podařilo navázat spolupráci s EGMONTEM a také s vydavatelstvím OMEGA. V nejbližších týdnech tedy očekávejte recenze jak na novinky, tak na knižní klasiku.Další hromádka je naštěstí menší. Zahradu kouzel a Dokonalý pár sehnala ségra v outletu za směšnou cenu. A na obě
knížky jsem hodně zvědavá. Carrie jsem si přečetla z důvodu nového filmu, na který se chystám do kina.
A takhle nějak to vypadá u mě v pokoji při normálních týdnech. Spousta učení, psaní maturitních otázek... je toho hodně. A abych toho neměla málo, učím se ruštinu (co kdybych se náhodou nudila :))
Prosím ujistěte mě, že nejsem jediná, která toho má až nad hlavu :D
Jedno vím ale jistě. I když toho je na práci spousta, prázdniny si tím rozhodně zkazit nenechám. Užívám si je plnými doušky a hodlám v tom pokračovat až do jejich konce :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama