Velká prázdninová soutěž! (7)

15. srpna 2013 v 10:00 | C.ind.ere.lla |  Soutěže
Je to neskutečné, ale skutečně už tady je sedmý týden prázdnin. A jako pravidelně ve čtvrtek tady pro vás mám další kolo soutěže. Tak s chutí do toho.


Začneme tím, že vám připomenu pravidla. Najdete je tady. A ještě podotýkám, že účastnit se můžete i zpětně. Takže pokud jste se zapojili třeba až ve třetím kole, klidně můžete zpětně zodpovědět i ukázky v prvním a druhém kole. ;) A teď už k dnešní hádance.

7. ÚRYVEK
poznámka: Vytečkovaná místa znamenají, že v původním textu bylo použito vlastní jméno. Z pochopitelných důvodů (abyste to neměli až tak snadné), tady však žádná jména používat nebudu.

"Dobrý," řekl.
"Dobrý," řekla jsem já a ťukli jsme si. Trochu jsem upila. Drobounké bublinky se mi rozplývaly v ústech a postupovaly na sever, do mozku. Bylo to sladké. Bylo to štiplavé. Bylo to skvělé. "To je vážně dobrý," řekla jsem. "Šampaňské jsem nikdy nepila."
Objevil se důkladně stavěný mladý číšník se světlými vlnitými vlasy. Byl snad ještě vyšší než (......). "Víte," zeptal se kouzelným přízvukem, "co řekl Don Perignon, když vynalezl šampaňské?"
"Ne," řekla jsem.
"Zavolal na ostatní mnichy: 'Pojďte sem rychle, ochutnávám hvězdy.' Vítejte v Amsterdamu. Přejete si jídelní lístek, nebo necháte raději výběr na šéfkuchaři?"

1. indicie - Nejvtipnější smutný příběh.
2. indicie - Autor je "zelený"

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama