Velká prázdninová soutěž! (3)

18. července 2013 v 11:50 | C.ind.ere.lla |  Soutěže
A máme tady velkou prázdninovou soutěž potřetí. Jsem zvědavá, jak si poradíte s dnešním úryvkem :)


Pro jistotu připomínám, že pravidla najdete tady :) A teď už můžete namáhat své mozkové závity na ukázkou.

3. ÚRYVEK
poznámka - vytečkovaná místa znamenají, že v původním textu se nachází vlastní jménu, které tu však z pochopitelných důvodů neuvádím

Objala jsem ho kolem krku. Byl to zvláštní pocit, a navíc jsem netušila, jak se to dělá správně. Stoupla jsem si na špičky a přitáhla jeho ústa k svým.
U ostatních druhů by to nezabralo. Žádná jiná mysl nepodléhá tolik tělu, protože má jinak seřazené priority. Ovšem (.....) byl člověk a jeho tělo na mě okamžitě zareagovalo.
Nejprve se snažil pootočit hlavu, ve zmatku unikal polibku, ale držela jsem ho pevně a pokusila se napodobit, co jsem si pamatovala z jeho předchozích důvěrností. Když pootevřel rty, zaplavilo mě nezvyklé vzrušení, opojení vítězoslávou. Jemně jsem mu skousla dolní ret a on mě z překvapení odměnil zběsilým hrdelním stenem.
A pak už jsem se nemusela snažit o nic. (....) mi přitiskl dlaň k obličeji, druhou ruku mi položil na dolní část zad a přidržel mě tak těsně u sebe, že jsem se skoro nedokázala nadechnout. Lapala jsem po dechu, ale to on také, nakonec se nám dech smísil. Pak mě zády přirazil ke skalní stěně a lehl na mě, takže jsme se dotýkali každičkým centimetrem těla.
Jen my dva, ale téměř jako jeden.
Pouze my.
Nikdo jiný.
Sami.

1. indicie - Hledejte na blogu.
2. indicie - Nejen upířinou živ je člověk

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama