Třicetidenní knihobraní (15)

29. června 2013 v 10:00 | C.ind.ere.lla |  Třicetidenní knihobraní

Kniha, u které bych vážně ocenila pokračování


Po patnácté a naposledy. V dnešním knihobraní se dozvíte, která kniha by podle nás rozhodně neměla končit tak, jak se rozhodl autor, ale zasloužila by si nějakých těch pár (set) stránek navíc. :)C.ind.ere.lla

Kerstin Gierová: Zelená jako smaragd

Série Drahokamy je jedna z novinek, kterou jsem si naprosto zamilovala. Příběh, postavy... zaujal mě originální nápad. Je to tak trochu jiná fantasy (jestli se tak vůbec dá nazvat). Ne pořád dokola tentýž scénář o záchraně světa nebo záchraně lidí. A přestože konec je skvělý a všechno dopadne tak, jak by asi mělo, přála bych si nějaké to pokračování příběhu našich dvou hrdinů. Protože tři díly jsou skutečně strašně málo.

Frozie

Meg Cabot: Navždy princeznou

Opravdu by mě potěšilo, kdyby existovalo nějaké pokračování Deníků princezny od Meg Cabot. I když mě Mia devět dílů nehorázně lezla na nervy svým chováním, tak v desítce si to všechno vylepšila. A hlavně s Miou a Michaelem jsem prožila část svého dětství a raného mládí, a když to všechno skončilo, přišlo mi to líto a strašně jsem chtěla, abych si nějaké ty další osudy Mii a Miachela přečetla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucinda Lucinda | Web | 29. června 2013 v 11:13 | Reagovat

U zelené jako smaragd bych taky chtěla pokračovaní...sice se mi konec líbil, ale nerada se s touhle sérii loučím:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama