Sladká políbení (5)

10. května 2013 v 16:37 | Frozie |  Sladká políbení
Krásný pátek všem :)
S vidinou volného víkendu mám náladu zase o něco lepší. A co mi ji dokáže zlepšit ještě víc? No přece nějaká ta romantická scéna. A jelikož nejsem lakomá, ráda se o ní s vámi podělím ;)


Pozor! Následující úryvek může spoilerovat děj

Stephenie Meyerová
Hostitel

Objala jsem ho kolem krku. Byl to zvláštní pocit, a navíc jsem netušila, jak se to dělá správně. Stoupla jsem si na špičky a přitáhla jeho ústa k svým.
U ostatních druhů by to nezabralo. Žádná jiná mysl nepodléhá tolik tělu, protože má jinak seřazené priority. Ovšem Ian byl člověk a jeho tělo na mě okamžitě zareagovalo.
Nejprve se snažil pootočit hlavu, ve zmatku unikal polibku, ale držela jsem ho pevně a pokusila se napodobit, co jsem si pamatovala z jeho předchozích důvěrností. Když pootevřel rty, zaplavilo mě nezvklé vzrušení, opojení vítězoslávou. Jemně jsem mu skousla dolní ret a on mě z překvapení odměnil zběsilým hrdelním stenem.
A pak už jsem se nemusela snažit o nic. Ian mi přitiskl dlaň k obličeji, druhou ruku mi položil na dolní část zad a přidržel mě tak těsně u sebe, že jsem se skoro nedokázala nadechnout. Lapala jsem po dechu, ale to on také, nakonec se nám dech smísil. Pak mě zády přirazil ke skalní stěně a lehl na mě, takže jsme se dotýkali každičkým centimetrem těla.
Jen my dva, ale téměř jako jeden.
Pouze my.
Nikdo jiný.
Sami.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Emily.L Emily.L | E-mail | Web | 10. května 2013 v 17:58 | Reagovat

Já ty dva prostě miluju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama