Májový knižní hop - vítěz!

16. května 2013 v 16:58 | C.ind.ere.lla |  Soutěže
Májový knižní hop má svého vítěze. A kdo že se jím stal?
Ne, neřeknu vám jméno vítěze hned. Zahraju si na potvoru a napřed pár informací. Dostali jste ode mě otázku, která kniha je pro vás symbolem lásky? Samotnou mě zajímalo, co se dozvím. A i když vás tyhle informace nejspíš vůbec nezajímají a nedočkavě čekáte na jméno vítěze, já se o ně s vámi podělím. Koneckonců je tu pro vás pořád šance všechny tyhle řeči přeskočit a přerolovat na konec stránky. ;)
Dohromady jste jmenovali 42 různých knih. Většina z nich je novějšího data, ale objevila se i nestárnoucí klasika. A k mému velkému (i když rozhodně příjenému) překvapení, právě klasika se u vás nakonec umístila na prvním místě. S třinácti hlasy souboj o knihu symbolizující lásku vyhrála nestárnoucí klasika Jane Austenové - Pýcha a předsudek. Vzhledem k tomu, že tahle kniha je mým osobním favoritem (což si přečtete v některém z dalších I'm obsessed with), jsem tímto výsledkem potěšena. O druhé místo se s asbíranými sedmi hlasy dělí další klasika - Shakespearův Romeo a Julie - a relativní novinka nakladatelství CooBoo Polibek pro Annu. A bronzovou medaili si odnáší se 4 hlasy série Stmívání Stephenie Meyerové.

Chtěla jsem po vás taky nějaké informace k mému blogu. Co se vám líbí, co byste přidali, co zrušili... Všeobecně jste mi pochválili recenze, za což moc děkuju a stejně i za komentáře, které jste přidali. Je to pro mě hnací motor a důvod, proč psát dál. Vzhledem k tomu, že mě čtení i recenzování baví, mám takhle aspoň pocit, že to k něčemu je a že vás třeba moje názory mohou inspirovat k přečtení nějaké té knihy. :)
Pokud jde o to, co vám chybělo, byly to hlavně informace o mně, což se pokusím postupem času změnit. Jednak skrze meme I'm obsessed with... a jednak skrze nový projekt, který chystám na léto. Více informací se dozvíte už brzo. ;)
Někteří z vás postrádali facebookovou stránku, kterou plánuju vytvořit v brzké době, takže se dočkáte. A přáli jste si i víc soutěží. Vzhledem k tomu, že tohle byla moje premiéra a dopadla dobře, myslím, že si v létě zase něco vymyslím. I když tentokrát to asi tak jednoduché nebude.

A ještě statistiky k účasti v soutěži. Celkem se vás zúčastnilo 70 a číslo vašich vstupů je také kulaté - 180. Pomocí služby Random.org jsem vylosovala vítěze a stává se jím...


A pod číslem 105 se ukrývá...

James

Vítězi byl odeslán e-mail s informací o vítězství a má 72 hodin, aby mi na něj odpověděl. Pokud se tak nestane, losuju někoho dalšího.
Všem vám děkuju za účast a přeju hodně štěstí v dalších soutěžích. Třeba to příště vyjde právě vám. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 16. května 2013 v 17:09 | Reagovat

Gratuluju :)

2 Bastera Bastera | Web | 16. května 2013 v 17:19 | Reagovat

Gratuluji, také jsem hlasovala pro Pýchu a předsudek a Romeo a Julie mě vůbec nenapadl :) Polibek pro Annu mám doma, asi si ho budu muset přečíst, když tak bodoval :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama