Májový knižní hop

1. května 2013 v 10:00 | C.ind.ere.lla |  Soutěže
Máme tady máj, lasky čas a spolu s ním přichází i moje první soutěž. :)


SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Každému, kdo se chce zúčastnit, stačí vyplnit krátký dotazník, a pak už jen čekat, jestli se na něj usměje štěstí a já ho vylosuju. Vítěz bude jeden a já ho vylosuju za pomoci Random.org 16. května večer.

A teď už to, co vás asi nejvíc zajímá. O co vlastně budeme soutěžit?


Hlavní cenou bude kniha Jmenuji se X od A. J. Molloy, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství FRAGMENT, kterému tímto děkuji.

Láska, co spaluje. Touha, co ničí...
Dvaadvacetiletá americká studentka Alex (pro přátele X) přijíždí do Neapole, kde chce získat pro svou práci podklady o italské mafii. Hned první večer se v luxusní kavárně setká s elegantním mužem, který jí naprosto učaruje.
Marc Roscarrick - potomek šlechtického rodu - je přátelský, pohledný, inteligentní a neuvěřitelně přitažlivý. Kolem něj se však vznáší aura záhadnosti. Atraktivní muž v X probudí dosud nepoznanou touhu. Jeho tajemství je ale pro dívku šokující.
Vztah X s Marcem je možný pouze za jeho podmínek. Dokáže se X vzdát svých přání a podřídit se? Své touze, ohromující přitažlivosti a erotickým tajemstvím, která ji děsí a vzrušují zároveň?A ještě jednou pravidla, ať v tom máme pořádek:
1) Soutěž probíhá od 1. do 15. května.
2) Každý se může zúčastnit pouze jednou, ale máte možnost získat nějaké vstupy navíc. :)
3) Vítěze vylosuju pomocí Random.org 16. května a zveřejním tady na blogu.
4) Výherce bude kontaktován e-mailem a bude mít 72 hodin na to, aby mi odpověděl. Pokud se odpovědi nedočkám, vylosuju někoho dalšího.

Přeju hodně štěstí v soutěžení. A pokud budete chtít, můžete se podívat i na další blogy, co si pro vás jejich majitelé vlastně připravili. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama