Sladká políbení (1)

15. března 2013 v 10:00 | C.ind.ere.lla |  Sladká políbení
Říkala jsem si, že už mám blog pěkně dlouho a ještě se tady neobjevilo ani jedno meme. No, je na čase to napravit. Vybrala jsem si jedno z dílny Syki, které je mi skutečně sympatické. Snad se bude líbit i vám :)


Pozor! Následující úryvek může naspoilerovat děj.


Richelle Mead
Zlatá lilie

Natáhl se a s jednou rukou kolem mého pasu a s druhou kolem krku si mě přitáhl blíž. Zaklonil mi hlavu a přiblížil ke mně rty. Zavřela jsem oči a tála, zatímco celé mé tělo pohlcoval jediný polibek. Byla jsem ničím. Byla jsem vším. Měla jsem husí kůži a uvnitř jsem celá hořela. Tiskl se ke mně blíž a já ho objala kolem krku. Jeho rty byly žhavější a jemnější než cokoli, co jsem si dovedla představit. Zároveň byly odhodlané a mocné. Objímala jsem ho čím dál pevněji a polibek mu opětovala čím dál hladověji. Přejel mi prsty zezadu po krku a každičké místo, kterého se dotkl, jako by pulsovalo elektřinou. Ale nejlepší na tom bylo, že já, Sydney Katherine Sageová, vinna neustálým analyzováním světa kolem sebe, jsem přestala myslet.
A bylo to nádherné.


Tohle je přesně jedna z těch scén, na které se vyplatí čekat celou knihu. Doufám, že v pokračování bude hodně podobných. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama