Pozastavuji blog

19. července 2008 v 17:08 | C.ind.ere.lla
Mám pro vás asi docela špatnou zprávu, ale snad ji nějak přežijete. Po mé relativně dlouhé nečinnosti jsem usoudila, že nemá cenu dávat vám naději, že se v brzku objeví nová kapitola. Jestli nějaká přibude, hned tak to nebude. To mě vedlo k tom, abych prozatím pozastavila činnost blogu.
A důvody, které vedly k mému rozhodnutí? Je jich několik. V první řadě je to nedostatek času, kterým bohužel trpím i během prázdnin. V druhé řadě je to fakt, že nemám chuť psát nebo alespoň psát HP. Potřebuji si od tohona čas odpočinout, jelikož nejsem schopna dát dohromady něco, co by stálo za přečtení. Svět Harryho Pottera se mi momentálně trochu vzdálil a já nemám chuť sek němu vracet ani prostřednictvím povídek.
Určitě se s vámi neloučím natrvalo, někdy v budoucnu, ale sama nevím, kdy to bude, přijde čas, kdy se ke psaní snad vrátím a zase si budete moci vychutnat moje povídky z oblasti HP. Do té doby vám můžu nabídnout snad jen pár vlastnícch autentických výtvorů, které přibudou v druhé polovině prázdnin. V sešitě se mi hromadí povídky na rozličná témata, takže je budu postupně dodávat.
Prozatím se s vámi loučím a přeju vám krásné prázdniny.
S pozdravem C.ind.ere.lla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nora van Hallen Nora van Hallen | Web | 27. července 2008 v 22:29 | Reagovat

Jako spřátelené blogy jsme si moc vstříc nevycházeli, já jsem na to po pravdě neměla taky moc času. Ale přeju ti, aby se ti chut ke psaní vrátila, at už v jakémkoliv směru:)

2 passia passia | Web | 4. srpna 2008 v 18:39 | Reagovat

škoda, ale tešim sa na tvoj návrat a aj na tvoje výtvory

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama